Kontaktpersoner

Malin Isaksson

Ekonomiansvarig

010 707 35 59
malin.isaksson@xenit.se

Adam Clark

Head of Technology

010 707 35 13
adam.clark@xenit.se

Abigail Chapman

Head of Talent

abigail.chapman@xenit.se

Carl Ekener

HR-chef

010 707 35 54
carl.ekener@xenit.se

Isabella Tinnberg

Kontorsansvarig (Föräldraledig)

010 707 35 10
info@xenit.se

Fabio Hallerstedt

Partner Manager

0763-25 43 00
fabio.hallerstedt@xenit.se

Stina Perbo Utas

Marketing Specialist

010 707 35 16
stina.perbo@xenit.se

Martin Samuelsson

Business Development Manager, Stockholm

010 707 35 87
martin.samuelsson@xenit.se

Kontaktuppgifter

Göteborg
Kungstorget 7
411 17 Göteborg

Stockholm
Saltmätargatan 19A
113 59 Stockholm

Telefon: +46 (0) 10 707 35 00
Epost: info@xenit.se
Fakturafrågor: ekonomi@xenit.se

Support

För våra avtalskunder finns våra specialister redo.

Ladda ner Teamviewer för att få fjärrsupport  eller ring +46 (0) 10 707 35 80 för hjälp. Kom ihåg att stänga de program du vill hålla privat.

Xenit AB

  • VD Linda Woxneborn
  • Orgnr 556762-2120
  • Bankgiro 363-9580
  • VAT SE556762212001
  • Swift/BIC ESSESESS
  • IBAN SE5450000000050111197813

Ladda ner material