Kontakta oss

Hur kan vi hjälpa dig? Fyll i kontaktformuläret så kontaktar vi dig.

Kontaktuppgifter

Kungstorget 7
411 17 Göteborg

Telefon: +46 (0) 10 707 35 00
Epost: info@xenit.se

Kontaktpersoner

Malin Isaksson

Ekonomiansvarig

010 707 35 59
malin.isaksson@xenit.se

Patrik Krusell

Head of Sales

010 707 35 08
patrik.krusell@xenit.se

Carl Ekener

HR-chef

010 707 35 54
carl.ekener@xenit.se

Stina Perbo

Rekryteringsansvarig & Marknadskoordinator

010 707 35 16
stina.perbo@xenit.se

Isabella Tinnberg

Kontorsansvarig

010 707 35 10
isabella.tinnberg@xenit.se

Peter Jensen

Key Account Manager

010 707 35 34
peter.jensen@xenit.se

Hanna Kotilainen

Account Manager

010 707 35 26
hanna.kotilainen@xenit.se

Support

För våra avtalskunder finns våra specialister redo.

Ladda ner Teamviewer för att få fjärrsupport  eller ring +46 (0) 10 707 35 80 för hjälp. Kom ihåg att stänga de program du vill hålla privat.

Xenit AB

  • VD Linus Lindström
  • Orgnr 556762-2120
  • Bankgiro 363-9580
  • VAT SE556762212001
  • Swift/BIC ESSESESS
  • IBAN SE5450000000050111197813

Ladda ner material

Jobba på Xenit

Vill du jobba tillsammans med de bästa inom cloud och digital transformation? Dessutom på en social arbetsplats i ett fint kontor mitt i stan? Nu har du chansen att följa med på vår tillväxtresa!

Se lediga jobb